Talep Oluştur Ücretsiz İlan Ver

Gizlilik Politikası


__________ ("Şirket", "biz", "bize" veya "bizim") için bu gizlilik bildirimi, kullandığınızda bilgilerinizi nasıl ve neden toplayabileceğimizi, saklayabileceğimizi, kullanabileceğimizi ve/veya paylaşabileceğimizi ("işleyebileceğimizi") açıklar. hizmetlerimiz ("Hizmetler"), örneğin:

Mobil uygulamamızı (Football Manager 23 Mobile) veya bu gizlilik bildirimine bağlantı veren diğer herhangi bir uygulamamızı indirin ve kullanın

Herhangi bir satış, pazarlama veya etkinlik dahil olmak üzere diğer ilgili yollarla bizimle etkileşim kurmak

Sorular veya endişeler? Bu gizlilik bildirimini okumak, gizlilik haklarınızı ve seçeneklerinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Politikalarımızı ve uygulamalarımızı kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmetlerimizi kullanmayın. Hâlâ herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen support@siriusmobilemmogames.com adresinden bizimle iletişime geçin.

ÖNEMLİ NOKTALARIN ÖZETİ


Bu özet, gizlilik bildirimimizin önemli noktalarını sağlar, ancak her bir önemli noktayı takip eden bağlantıya tıklayarak veya aradığınız bölümü bulmak için aşağıdaki içindekiler tablomuzu kullanarak bu konulardan herhangi biri hakkında daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz. Doğrudan içindekiler tablomuza gitmek için buraya da tıklayabilirsiniz.


Hangi kişisel bilgileri işliyoruz? Hizmetlerimizi ziyaret ettiğinizde, kullandığınızda veya gezindiğinizde, __________ ve Hizmetlerle nasıl etkileşimde bulunduğunuza, yaptığınız seçimlere ve kullandığınız ürün ve özelliklere bağlı olarak kişisel bilgileri işleyebiliriz. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.


Herhangi bir hassas kişisel bilgiyi işliyor muyuz? Hassas kişisel bilgileri gerektiğinde sizin izninizle veya yürürlükteki yasaların izin verdiği şekilde işleyebiliriz. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.


Üçüncü taraflardan herhangi bir bilgi alıyor muyuz? Halka açık veritabanlarından, pazarlama ortaklarından, sosyal medya platformlarından ve diğer dış kaynaklardan bilgi alabiliriz. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.


Bilgilerinizi nasıl işliyoruz? Bilgilerinizi Hizmetlerimizi sağlamak, geliştirmek ve yönetmek, sizinle iletişim kurmak, güvenlik ve dolandırıcılığı önlemek ve yasalara uymak için işleriz. Bilgilerinizi ayrıca izninizle başka amaçlar için de işleyebiliriz. Bilgilerinizi yalnızca bunu yapmak için geçerli bir yasal nedenimiz olduğunda işleriz. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.


Kişisel bilgileri hangi durumlarda ve hangi taraflarla paylaşıyoruz? Bilgileri belirli durumlarda ve belirli üçüncü taraflarla paylaşabiliriz. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.


Bilgilerinizi nasıl güvende tutarız? Kişisel bilgilerinizi korumak için yürürlükte olan organizasyonel ve teknik süreçlerimiz ve prosedürlerimiz var. Bununla birlikte, internet veya bilgi depolama teknolojisi üzerinden yapılan hiçbir elektronik aktarımın %100 güvenli olduğu garanti edilemez, bu nedenle bilgisayar korsanlarının, siber suçluların veya diğer yetkisiz üçüncü tarafların güvenliğimizi yenemeyeceğine ve uygunsuz bir şekilde toplayamayacağına dair söz veya garanti veremeyiz. , bilgilerinizi çalın veya değiştirin. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.


Haklarınız nelerdir? Coğrafi olarak nerede bulunduğunuza bağlı olarak, geçerli gizlilik yasası, kişisel bilgilerinizle ilgili belirli haklara sahip olduğunuz anlamına gelebilir. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.


Haklarınızı nasıl kullanırsınız? Haklarınızı kullanmanın en kolay yolu, burada bulunan veri sahibi talep formumuzu doldurmak veya bizimle iletişime geçmektir. Geçerli veri koruma yasalarına uygun olarak herhangi bir talebi değerlendirecek ve harekete geçeceğiz.


__________'nın topladığımız herhangi bir bilgiyle ne yaptığı hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bildirimin tamamını incelemek için buraya tıklayın.

 

İÇİNDEKİLER


1. HANGİ BİLGİLERİ TOPLUYORUZ?

2. BİLGİLERİNİZİ NASIL İŞLİYORUZ?

3. KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ İŞLEMEK İÇİN HANGİ YASAL TABANLARA GÜVENİYORUZ?

4. KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ NE ZAMAN VE KİMLERLE PAYLAŞIYORUZ?

5. ÇEREZLER VE DİĞER İZLEME TEKNOLOJİLERİ KULLANIYOR MUYUZ?

6. SOSYAL GİRİŞLERİNİZİ NASIL İŞLEYİYORUZ?

7. BİLGİLERİNİZİ NE KADAR SÜRE SAKLIYORUZ?

8. BİLGİLERİNİZİ NASIL GÜVENDE SAKLIYORUZ?

9. GİZLİLİK HAKLARINIZ NELERDİR?

10. İZLEMEYİN ÖZELLİKLERİ İÇİN KONTROLLER

11. KALİFORNİYA'DA OTURANLARIN ÖZEL GİZLİLİK HAKLARI VAR MI?

12. VIRGINIA'DA OTURANLARIN ÖZEL GİZLİLİK HAKLARI VAR MI?

13. BU BİLDİRİMDE GÜNCELLEME YAPIYOR MUYUZ?

14. BU BİLDİRİM HAKKINDA BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

15. SİZDEN TOPLADIĞIMIZ VERİLERİ NASIL İNCELEYEBİLİR, GÜNCELLEYEBİLİR VEYA SİLEBİLİRSİNİZ?

 

1. HANGİ BİLGİLERİ TOPLUYORUZ?


Bize ifşa ettiğiniz kişisel bilgiler


Kısaca: Bize sağladığınız kişisel bilgileri topluyoruz.


Hizmetlere kaydolduğunuzda, bizim veya ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi almakla ilgilendiğinizi belirttiğinizde, Hizmetlerdeki faaliyetlere katıldığınızda veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçtiğinizde bize gönüllü olarak sağladığınız kişisel bilgileri topluyoruz.


Tarafınızdan Sağlanan Kişisel Bilgiler. Topladığımız kişisel bilgiler, bizimle ve Hizmetlerle olan etkileşimlerinizin bağlamına, yaptığınız seçimlere ve kullandığınız ürün ve özelliklere bağlıdır. Topladığımız kişisel bilgiler aşağıdakileri içerebilir:

isimler

Hassas bilgi. Gerektiğinde, sizin izninizle veya yürürlükteki yasaların izin verdiği şekilde, aşağıdaki hassas bilgi kategorilerini işleriz:

Sosyal Medya Giriş Verileri. Facebook, Twitter veya diğer sosyal medya hesaplarınız gibi mevcut sosyal medya hesap detaylarınızı kullanarak bize kaydolma seçeneği sunabiliriz. Bu şekilde kaydolmayı seçerseniz, "SOSYAL GİRİŞLERİNİZİ NASIL İŞLEYİYORUZ?" bölümünde açıklanan bilgileri toplarız. altında.


Uygulama Verileri. Uygulamalarımızı kullanırsanız, bize erişim veya izin vermeyi seçerseniz aşağıdaki bilgileri de toplayabiliriz:

Push bildirimleri. Hesabınızla veya uygulama(lar)ın belirli özellikleriyle ilgili olarak size anlık bildirimler göndermeyi talep edebiliriz. Bu tür iletişimleri almaktan vazgeçmek isterseniz, bunları cihazınızın ayarlarından kapatabilirsiniz.

Bu bilgilere öncelikle uygulamalarımızın güvenliğini ve işleyişini sürdürmek, sorun giderme ve dahili analiz ve raporlama amaçlarımız için ihtiyaç duyulur.


Bize sağladığınız tüm kişisel bilgiler doğru, eksiksiz ve doğru olmalıdır ve bu tür kişisel bilgilerdeki herhangi bir değişikliği bize bildirmeniz gerekir.


Otomatik olarak toplanan bilgiler


Kısaca: Hizmetlerimizi ziyaret ettiğinizde İnternet Protokolü (IP) adresiniz ve/veya tarayıcı ve cihaz özellikleriniz gibi bazı bilgiler otomatik olarak toplanır.


Hizmetleri ziyaret ettiğinizde, kullandığınızda veya Gezindiğinizde belirli bilgileri otomatik olarak topluyoruz. Bu bilgiler, özel kimliğinizi (adınız veya iletişim bilgileriniz gibi) açıklamaz ancak IP adresiniz, tarayıcı ve cihaz özellikleri, işletim sistemi, dil tercihleri, yönlendiren URL'ler, cihaz adı, ülke, konum gibi cihaz ve kullanım bilgilerini içerebilir. , Hizmetlerimizi nasıl ve ne zaman kullandığınızla ilgili bilgiler ve diğer teknik bilgiler. Bu bilgilere öncelikle Hizmetlerimizin güvenliğini ve işleyişini sürdürmek ve dahili analiz ve raporlama amaçlarımız için ihtiyaç duyulur.


Birçok işletme gibi biz de çerezler ve benzer teknolojiler aracılığıyla bilgi topluyoruz.


Diğer kaynaklardan toplanan bilgiler


Kısaca: Halka açık veritabanlarından, pazarlama ortaklarından, sosyal medya platformlarından ve diğer dış kaynaklardan sınırlı miktarda veri toplayabiliriz.

Size ilgili pazarlama, teklifler ve hizmetler sağlama ve kayıtlarımızı güncelleme yeteneğimizi geliştirmek için, halka açık veritabanları, ortak pazarlama ortakları, bağlı kuruluş programları, veri sağlayıcılar, sosyal medya platformları gibi diğer kaynaklardan sizin hakkınızda bilgi alabiliriz. ve diğer üçüncü taraflardan. Bu bilgiler, hedefli reklamcılık ve etkinlik amacıyla posta adreslerini, iş unvanlarını, e-posta adreslerini, telefon numaralarını, amaç verilerini (veya kullanıcı davranış verilerini), İnternet Protokolü (IP) adreslerini, sosyal medya profillerini, sosyal medya URL'lerini ve özel profilleri içerir. terfi. Sosyal medya hesabınızı (örn. Facebook veya Twitter) kullanarak bir sosyal medya platformunda bizimle etkileşim kurarsanız, adınız, e-posta adresiniz ve cinsiyetiniz gibi sizinle ilgili kişisel bilgiler alırız. Sosyal medya hesabınızdan topladığımız herhangi bir kişisel bilgi, sosyal medya hesabınızın gizlilik ayarlarına bağlıdır.


2. BİLGİLERİNİZİ NASIL İŞLİYORUZ?


Kısaca: Bilgilerinizi Hizmetlerimizi sağlamak, geliştirmek ve yönetmek, sizinle iletişim kurmak, güvenlik ve dolandırıcılığı önlemek ve yasalara uymak için işleriz. Bilgilerinizi ayrıca izninizle başka amaçlar için de işleyebiliriz.


Kişisel bilgilerinizi, Hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza bağlı olarak çeşitli nedenlerle işleriz, örneğin:

Hesap oluşturmayı ve kimlik doğrulamayı kolaylaştırmak ve başka şekilde kullanıcı hesaplarını yönetmek için. Hesabınızı oluşturabilmeniz ve hesabınızda oturum açabilmeniz ve hesabınızı çalışır durumda tutabilmeniz için bilgilerinizi işleyebiliriz.

Hizmetlerin kullanıcıya sunulmasını sağlamak ve kolaylaştırmak. Size istenen hizmeti sağlamak için bilgilerinizi işleyebiliriz.

Size pazarlama ve promosyon iletişimleri göndermek için. Pazarlama tercihlerinize uygunsa, bize gönderdiğiniz kişisel bilgileri pazarlama amaçlarımız için işleyebiliriz. Pazarlama e-postalarımızdan istediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bkz. "GİZLİLİK HAKLARINIZ NELERDİR?" altında).

Size hedefli reklamlar sunmak için. İlgi alanlarınıza, konumunuza ve daha fazlasına göre kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar geliştirmek ve görüntülemek için bilgilerinizi işleyebiliriz.

Bir bireyin hayati çıkarlarını kurtarmak veya korumak için. Zarar görmesini önlemek gibi bir bireyin hayati çıkarlarını korumak veya korumak için gerektiğinde bilgilerinizi işleyebiliriz.


3. BİLGİLERİNİZİ İŞLEMEK İÇİN HANGİ YASAL TABANLARA GÜVENİYORUZ?


Kısaca: Kişisel bilgilerinizi yalnızca gerekli olduğuna inandığımız ve yasalara uymak, size hizmet sunmak gibi sizin onayınız gibi geçerli yasa kapsamında bunu yapmak için geçerli bir yasal nedenimiz (yani yasal dayanağımız) olduğunda işleriz. sözleşmeden doğan yükümlülüklerimize girmek veya bunları yerine getirmek, haklarınızı korumak veya meşru ticari çıkarlarımızı gerçekleştirmek için.


AB veya Birleşik Krallık'ta bulunuyorsanız, bu bölüm sizin için geçerlidir.


Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) ve Birleşik Krallık GDPR, kişisel bilgilerinizi işlemek için dayandığımız geçerli yasal dayanakları açıklamamızı zorunlu kılar. Bu nedenle, kişisel bilgilerinizi işlemek için aşağıdaki yasal dayanaklara güvenebiliriz:
Onay. Kişisel bilgilerinizi belirli bir amaç için kullanmamıza izin verdiyseniz (yani izin verdiyseniz) bilgilerinizi işleyebiliriz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.

Bir Sözleşmenin İfası. Hizmetlerimizi sağlamak da dahil olmak üzere size karşı sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmek için gerekli olduğuna inandığımız zaman veya sizinle bir sözleşme yapmadan önce talebiniz üzerine kişisel bilgilerinizi işleyebiliriz.

Meşru Menfaatler. Meşru ticari çıkarlarımıza ulaşmak için makul olarak gerekli olduğuna ve bu çıkarların sizin çıkarlarınıza ve temel hak ve özgürlüklerinize ağır basmadığına inandığımız zaman bilgilerinizi işleyebiliriz. Örneğin, kişisel bilgilerinizi aşağıda açıklanan amaçlardan bazıları için işleyebiliriz:

Ürün ve hizmetlerimizle ilgili özel teklifler ve indirimler hakkında kullanıcılara bilgi gönderin

Kullanıcılarımız için kişiselleştirilmiş ve alakalı reklam içeriği geliştirin ve gösterin

Yasal Yükümlülükler. Bilgilerinizi, bir kolluk kuvveti veya düzenleyici kurumla işbirliği yapmak, yasal haklarımızı kullanmak veya savunmak veya içinde bulunduğumuz davalarda kanıt olarak ifşa etmek gibi yasal yükümlülüklerimize uymak için gerekli olduğuna inandığımız yerlerde işleyebiliriz. dahil olmuş.

Hayati İlgi Alanları. Bilgilerinizi, herhangi bir kişinin güvenliğine yönelik potansiyel tehditler içeren durumlar gibi, sizin veya üçüncü bir tarafın hayati çıkarlarının korunmasının gerekli olduğuna inandığımız durumlarda işleyebiliriz.


Kanada'da bulunuyorsanız, bu bölüm sizin için geçerlidir.


Kişisel bilgilerinizi belirli bir amaç için kullanmamız için bize özel izin verdiyseniz (örneğin, açık onay) veya izninizin olduğu anlamına gelebilecek durumlarda (örneğin, zımni onay) bilgilerinizi işleyebiliriz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.


Bazı istisnai durumlarda, örneğin aşağıdakiler dahil olmak üzere, geçerli yasalar uyarınca bilgilerinizi izniniz olmadan işlememize yasal olarak izin verilebilir:

Toplamanın açıkça bir bireyin çıkarına olması ve rızanın zamanında alınamaması durumunda

Soruşturmalar ve dolandırıcılık tespiti ve önlenmesi için

Belirli koşulların yerine getirilmesi koşuluyla ticari işlemler için

Bir tanık ifadesinde yer alıyorsa ve tahsilatın bir sigorta talebini değerlendirmek, işlemek veya karara bağlamak için gerekli olması

Yaralı, hasta veya ölen kişileri tespit etmek ve yakın akrabalarıyla iletişim kurmak için

Bir kişinin mali suistimal kurbanı olduğuna, olduğuna veya olabileceğine inanmak için makul gerekçelerimiz varsa

Rıza ile toplama ve kullanmanın beklenmesi makul ise, bilgilerin mevcudiyetini veya doğruluğunu tehlikeye atacaksa ve toplama, bir anlaşmanın ihlalini veya Kanada veya bir eyalet yasalarına aykırılığı araştırmak ile ilgili amaçlar için makul ise

Bir mahkeme celbi, tutuklama emri, mahkeme emri veya kayıtların ibrazı ile ilgili mahkeme kurallarına uymak için ifşa gerekiyorsa

Bir kişi tarafından istihdamı, işi veya mesleği sırasında üretilmişse ve toplanan bilgiler, bilgilerin üretilme amaçlarıyla tutarlıysa

Koleksiyon yalnızca gazetecilik, sanat veya edebiyat amaçlıysa

Bilgiler kamuya açıksa ve yönetmeliklerde belirtilmişse


4. KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ NE ZAMAN VE KİMLERLE PAYLAŞIYORUZ?

Kısaca: Bu bölümde açıklanan belirli durumlarda ve/veya aşağıdaki üçüncü taraflarla bilgi paylaşabiliriz.


Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki durumlarda paylaşmamız gerekebilir:

İş Transferleri. Bilgilerinizi herhangi bir birleşme, şirket varlıklarının satışı, finansmanı veya işimizin tamamının veya bir kısmının başka bir şirkete satın alınmasıyla bağlantılı olarak veya müzakereler sırasında paylaşabilir veya aktarabiliriz.


5. ÇEREZLER VE DİĞER İZLEME TEKNOLOJİLERİ KULLANIYOR MUYUZ?


Kısaca: Bilgilerinizi toplamak ve saklamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanabiliriz.


Bilgilere erişmek veya bilgileri depolamak için çerezleri ve benzer izleme teknolojilerini (web işaretçileri ve pikseller gibi) kullanabiliriz. Bu tür teknolojileri nasıl kullandığımıza ve belirli tanımlama bilgilerini nasıl reddedebileceğinize ilişkin özel bilgiler, Çerez Bildirimimizde belirtilmiştir.


6. SOSYAL GİRİŞLERİNİZİ NASIL İŞLEYİYORUZ?


Kısaca: Bir sosyal medya hesabı kullanarak Hizmetlerimize kaydolmayı veya oturum açmayı seçerseniz, sizinle ilgili belirli bilgilere erişebiliriz.


Hizmetlerimiz, size üçüncü taraf sosyal medya hesabı ayrıntılarınızı (Facebook veya Twitter oturum açma bilgileriniz gibi) kullanarak kaydolma ve oturum açma olanağı sunar. Bunu yapmayı seçtiğinizde, sosyal medya sağlayıcınızdan sizinle ilgili belirli profil bilgileri alacağız. Aldığımız profil bilgileri, ilgili sosyal medya sağlayıcısına bağlı olarak değişebilir, ancak genellikle adınızı, e-posta adresinizi, arkadaş listenizi ve profil resminizi ve ayrıca bu tür bir sosyal medya platformunda herkese açık hale getirmeyi seçtiğiniz diğer bilgileri içerir.


Aldığımız bilgileri yalnızca bu gizlilik bildiriminde açıklanan veya ilgili Hizmetlerde size açıkça belirtilen amaçlar için kullanacağız. Kişisel bilgilerinizin üçüncü taraf sosyal medya sağlayıcınız tarafından diğer kullanımlarını kontrol etmediğimizi ve bunlardan sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kişisel bilgilerinizi nasıl topladıklarını, kullandıklarını ve paylaştıklarını ve sitelerinde ve uygulamalarında gizlilik tercihlerinizi nasıl ayarlayabileceğinizi anlamak için gizlilik bildirimlerini incelemenizi öneririz.


7. BİLGİLERİNİZİ NE KADAR SÜRE SAKLIYORUZ?


Kısaca: Yasalar aksini gerektirmedikçe, bilgilerinizi bu gizlilik bildiriminde belirtilen amaçları yerine getirmek için gerekli olduğu sürece saklarız.


Kanunen daha uzun bir saklama süresi gerekmedikçe veya izin verilmedikçe (vergi, muhasebe veya diğer yasal gereklilikler gibi) kişisel bilgilerinizi yalnızca bu gizlilik bildiriminde belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklayacağız. Bu bildirimdeki hiçbir amaç, kişisel bilgilerinizi kullanıcı hesabının atıl süresinin başlangıcından itibaren üç (3) aydan daha uzun süre tutmamızı gerektirmeyecektir.


Kişisel bilgilerinizi işlemek için devam eden meşru bir işimiz olmadığında, bu tür bilgileri ya sileriz ya da anonimleştiririz ya da bu mümkün değilse (örneğin, kişisel bilgileriniz yedek arşivlerde saklandığı için), o zaman güvenli bir şekilde kişisel bilgilerinizi saklayın ve silinmesi mümkün olana kadar başka herhangi bir işlemden izole edin.


8. BİLGİLERİNİZİ NASIL GÜVENDE SAKLIYORUZ?


Kısaca: Kişisel bilgilerinizi bir organizasyonel ve teknik güvenlik önlemleri sistemi ile korumayı amaçlıyoruz.


İşlediğimiz herhangi bir kişisel bilginin güvenliğini korumak için tasarlanmış uygun ve makul teknik ve kurumsal güvenlik önlemlerini uyguladık. Ancak, bilgilerinizi korumaya yönelik önlemlerimize ve çabalarımıza rağmen, İnternet üzerinden hiçbir elektronik aktarımın veya bilgi depolama teknolojisinin %100 güvenli olduğu garanti edilemez, bu nedenle bilgisayar korsanlarının, siber suçluların veya diğer yetkisiz üçüncü tarafların olmayacağını garanti edemeyiz. güvenliğimizi alt edebilecek ve bilgilerinizi uygunsuz bir şekilde toplayabilecek, erişebilecek, çalabilecek veya değiştirebilecek. Kişisel bilgilerinizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapacak olsak da, kişisel bilgilerin Hizmetlerimize ve Hizmetlerimizden iletilmesinin riski size aittir. Hizmetlere yalnızca güvenli bir ortamda erişmelisiniz.


9. GİZLİLİK HAKLARINIZ NELERDİR?


Kısaca: Avrupa Ekonomik Alanı (EEA), Birleşik Krallık (Birleşik Krallık) ve Kanada gibi bazı bölgelerde, kişisel bilgilerinize daha fazla erişim ve bu bilgiler üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlayan haklara sahipsiniz. Hesabınızı istediğiniz zaman gözden geçirebilir, değiştirebilir veya sonlandırabilirsiniz.


Bazı bölgelerde (AEA, Birleşik Krallık ve Kanada gibi), geçerli veri koruma yasaları kapsamında belirli haklara sahipsiniz. Bunlar, (i) kişisel bilgilerinize erişim talebinde bulunma ve kişisel bilgilerinizin bir kopyasını alma, (ii) düzeltme veya silme talebinde bulunma; (iii) kişisel bilgilerinizin işlenmesini kısıtlamak; ve (iv) varsa, veri taşınabilirliği. Belirli durumlarda, kişisel bilgilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkınız da olabilir. "BU BİLDİRİM HAKKINDA BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?" bölümünde verilen iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçerek böyle bir talepte bulunabilirsiniz. altında.


Geçerli veri koruma yasalarına uygun olarak herhangi bir talebi değerlendirecek ve harekete geçeceğiz.

 

AEA veya Birleşik Krallık'ta bulunuyorsanız ve kişisel bilgilerinizi yasa dışı bir şekilde işlediğimize inanıyorsanız, yerel veri koruma denetleme merciinize şikayette bulunma hakkınız da vardır. İletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz: https://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm.


İsviçre'de bulunuyorsanız, veri koruma yetkililerinin iletişim bilgileri burada mevcuttur: https://www.edoeb.admin.ch/edoeb/en/home.html.


Onayınızı geri çekme: Geçerli yasaya bağlı olarak açık ve/veya zımni onay olabilecek kişisel bilgilerinizi işlemek için izninize güveniyorsak, onayınızı istediğiniz zaman geri çekme hakkınız vardır. "BU BİLDİRİM HAKKINDA BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?" bölümünde verilen iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçerek istediğiniz zaman onayınızı geri çekebilirsiniz. altında.


Bununla birlikte, lütfen bunun, geri çekilmeden önce işlemenin yasallığını etkilemeyeceğini ve geçerli yasaların izin verdiği durumlarda, kişisel bilgilerinizin onay dışındaki yasal işleme gerekçelerine dayanarak işlenmesini etkilemeyeceğini unutmayın.


Hesap Bilgileri


Herhangi bir zamanda hesabınızdaki bilgileri incelemek veya değiştirmek ya da hesabınızı sonlandırmak isterseniz, şunları yapabilirsiniz:

Sağlanan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşın.

Hesabınızı feshetme talebiniz üzerine, hesabınızı ve bilgilerinizi aktif veritabanlarımızdan devre dışı bırakacağız veya sileceğiz. Ancak dolandırıcılığı önlemek, sorunları gidermek, herhangi bir soruşturmaya yardımcı olmak, yasal şartlarımızı uygulamak ve/veya geçerli yasal gerekliliklere uymak için dosyalarımızdaki bazı bilgileri saklayabiliriz.


Çerezler ve benzer teknolojiler: Çoğu Web tarayıcısı, varsayılan olarak çerezleri kabul edecek şekilde ayarlanmıştır. Tercih ederseniz, genellikle tarayıcınızı çerezleri kaldıracak ve çerezleri reddedecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Tanımlama bilgilerini kaldırmayı veya tanımlama bilgilerini reddetmeyi seçerseniz, bu, Hizmetlerimizin belirli özelliklerini veya hizmetlerini etkileyebilir. Hizmetlerimizde reklam verenlerin ilgi alanına dayalı reklamlarını devre dışı bırakmak için http://www.aboutads.info/choices/ adresini ziyaret edin.


10. İZLEMEYİN ÖZELLİKLERİ İÇİN KONTROLLER


Çoğu web tarayıcısı ve bazı mobil işletim sistemleri ve mobil uygulamalar, çevrimiçi tarama etkinliklerinizle ilgili verilerin izlenmemesi ve toplanmaması için gizlilik tercihinizi belirtmek üzere etkinleştirebileceğiniz bir İzlememe ("DNT") özelliği veya ayarı içerir. Bu aşamada, DNT sinyallerini tanımak ve uygulamak için tek tip bir teknoloji standardı nihai hale getirilmemiştir. Bu nedenle, şu anda DNT tarayıcı sinyallerine veya çevrimiçi izlenmeme tercihinizi otomatik olarak bildiren başka herhangi bir mekanizmaya yanıt vermiyoruz. Gelecekte takip etmemiz gereken çevrimiçi izleme için bir standart kabul edilirse, bu gizlilik bildiriminin revize edilmiş bir versiyonunda sizi bu uygulama hakkında bilgilendireceğiz.


11. KALİFORNİYA'DA OTURANLARIN ÖZEL GİZLİLİK HAKLARI VAR MI?


Kısaca: Evet, Kaliforniya'da ikamet ediyorsanız, kişisel bilgilerinize erişim konusunda size özel haklar verilir.


"Shine The Light" yasası olarak da bilinen Kaliforniya Medeni Kanunu Bölüm 1798.83, Kaliforniya'da ikamet eden kullanıcılarımıza yılda bir kez ve ücretsiz olarak, (varsa) kişisel bilgi kategorileri hakkında bilgi talep etme ve bizden alma izni verir. doğrudan pazarlama amacıyla üçüncü şahıslara ifşa edilmiş ve kişisel bilgileri bir önceki takvim yılında paylaştığımız tüm üçüncü şahısların isim ve adresleri. Kaliforniya'da ikamet ediyorsanız ve böyle bir talepte bulunmak istiyorsanız, lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak talebinizi bize yazılı olarak gönderin.

18 yaşının altındaysanız, Kaliforniya'da ikamet ediyorsanız ve Hizmetlerde kayıtlı bir hesabınız varsa, Hizmetlerde alenen yayınladığınız istenmeyen verilerin kaldırılmasını talep etme hakkınız vardır. Bu tür verilerin kaldırılmasını talep etmek için lütfen aşağıda sağlanan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin ve hesabınızla ilişkili e-posta adresini ve Kaliforniya'da ikamet ettiğinize dair bir beyanı ekleyin. Verilerin Hizmetlerde herkese açık olarak gösterilmemesini sağlayacağız, ancak verilerin tüm sistemlerimizden (örn. yedeklemeler vb.) tamamen veya kapsamlı bir şekilde kaldırılamayacağını lütfen unutmayın.


CCPA Gizlilik Bildirimi


California Düzenlemeler Kanunu, bir "ikametgahı" şu şekilde tanımlar:


(1) Kaliforniya Eyaletinde geçici veya geçici bir amaç dışında bulunan her birey ve

(2) Kaliforniya Eyaletinde ikamet eden ve geçici veya geçici bir amaçla Kaliforniya Eyaleti dışında bulunan her birey


Diğer tüm bireyler "yerleşik olmayan" olarak tanımlanır.


Bu "yerleşik" tanımı sizin için geçerliyse, kişisel bilgilerinizle ilgili belirli haklara ve yükümlülüklere uymamız gerekir.


Hangi kişisel bilgi kategorilerini topluyoruz?


Son on iki (12) ayda aşağıdaki kişisel bilgi kategorilerini topladık:


Kategori

örnekler

Toplanmış

A. Tanımlayıcılar

Gerçek ad, takma ad, posta adresi, telefon veya cep telefonu iletişim numarası, benzersiz kişisel tanımlayıcı, çevrimiçi tanımlayıcı, İnternet Protokolü adresi, e-posta adresi ve hesap adı gibi iletişim bilgileri


HAYIR


B. Kaliforniya Müşteri Kayıtları kanununda listelenen kişisel bilgi kategorileri

İsim, iletişim bilgileri, eğitim, istihdam, istihdam geçmişi ve finansal bilgiler


HAYIR


C. Kaliforniya veya federal yasa kapsamında korunan sınıflandırma özellikleri

Cinsiyet ve doğum tarihi


HAYIR


D. Ticari bilgiler

İşlem bilgileri, satın alma geçmişi, finansal ayrıntılar ve ödeme bilgileri


HAYIR


E. Biyometrik bilgiler

Parmak izleri ve ses izleri


HAYIR

F. İnternet veya diğer benzer ağ etkinliği

Tarama geçmişi, arama geçmişi, çevrimiçi davranış, ilgi alanı verileri ve bizim ve diğer web siteleri, uygulamalar, sistemler ve reklamlarla etkileşimler


HAYIR


G. Coğrafi konum verileri

Cihaz konumu


HAYIR


H. Sesli, elektronik, görsel, termal, koku alma veya benzeri bilgiler

Ticari faaliyetlerimizle bağlantılı olarak oluşturulan görseller ve ses, video veya arama kayıtları


HAYIR


I. Profesyonel veya işle ilgili bilgiler

Bize bir iş başvurusunda bulunursanız, size bir iş seviyesinde veya iş unvanı, iş geçmişi ve mesleki niteliklerde Hizmetlerimizi sağlamak için iş iletişim bilgileri


HAYIR


J. Eğitim Bilgileri

Öğrenci kayıtları ve dizin bilgileri


HAYIR


K. Diğer kişisel bilgilerden elde edilen çıkarımlar

Örneğin bir bireyin tercihleri ve özellikleri hakkında bir profil veya özet oluşturmak için yukarıda listelenen toplanan kişisel bilgilerin herhangi birinden elde edilen çıkarımlar


HAYIR


L. Hassas Kişisel Bilgiler

Hesap giriş bilgileri


EVET

 

Toplanan kişisel bilgileri, Hizmetleri sağlamak için veya aşağıdakiler için gerektiği şekilde kullanacağız ve saklayacağız:

Kategori L - 6 ay

Kategori L bilgisi, belirtilen ek amaçlar için kullanılabilir veya bir hizmet sağlayıcıya veya yükleniciye ifşa edilebilir. Hassas kişisel bilgilerinizin kullanımını veya ifşasını sınırlama hakkına sahipsiniz.


Bizimle şahsen, çevrim içi olarak veya telefon veya posta yoluyla şu bağlamda etkileşim kurduğunuz durumlar aracılığıyla bu kategorilerin dışında başka kişisel bilgiler de toplayabiliriz:

Müşteri destek kanallarımız aracılığıyla yardım almak;

Müşteri anketlerine veya yarışmalarına katılım; Ve

Hizmetlerimizin sunulmasında ve sorularınıza yanıt verilmesinde kolaylık.

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanır ve paylaşırız?


Veri toplama ve paylaşma uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi bu gizlilik bildiriminde bulunabilir.


Bizimle veya bu belgenin altındaki iletişim bilgilerine başvurarak iletişime geçebilirsiniz.


Vazgeçme hakkınızı kullanmak için yetkili bir aracı kullanıyorsanız, yetkili temsilci sizin adınıza hareket etmek için geçerli bir şekilde yetkilendirildiğine dair kanıt sunmazsa talebi reddedebiliriz.


Bilgileriniz başkalarıyla paylaşılacak mı?

Kişisel bilgilerinizi, bizimle her bir hizmet sağlayıcı arasındaki yazılı bir sözleşme uyarınca hizmet sağlayıcılarımızla ifşa edebiliriz. Her hizmet sağlayıcı, CCPA tarafından zorunlu kılınan aynı katı gizlilik koruma yükümlülüklerine uyarak bilgileri bizim adımıza işleyen, kar amaçlı bir kuruluştur.


Kişisel bilgilerinizi, teknolojik geliştirme ve tanıtım için dahili araştırma yapmak gibi kendi iş amaçlarımız için kullanabiliriz. Bu, kişisel bilgilerinizin "satılması" olarak değerlendirilmez.


__________ önceki on iki (12) ay içinde herhangi bir kişisel bilgiyi ticari veya ticari bir amaçla ifşa etmedi, satmadı veya üçüncü taraflara paylaşmadı. __________ web sitesi ziyaretçilerine, kullanıcılarına ve diğer tüketicilere ait kişisel bilgileri satmayacak veya gelecekte paylaşmayacaktır.


Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız


Verilerin silinmesini talep etme hakkı — Silme talebi


Kişisel bilgilerinizin silinmesini talep edebilirsiniz. Bizden kişisel bilgilerinizi silmemizi isterseniz, talebinize saygı duyacağız ve başka bir tüketicinin ifade özgürlüğü hakkını kullanması gibi (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) yasa tarafından sağlanan belirli istisnalara tabi olarak kişisel bilgilerinizi sileceğiz. , yasal bir zorunluluktan kaynaklanan uyumluluk gereksinimlerimiz veya yasa dışı faaliyetlere karşı koruma sağlamak için gerekli olabilecek herhangi bir işleme.


Bilgilendirilme hakkı — Bilme isteği


Koşullara bağlı olarak, şunları bilmeye hakkınız vardır:

kişisel bilgilerinizi toplayıp kullanmadığımızı;

topladığımız kişisel bilgi kategorileri;

toplanan kişisel bilgilerin kullanılma amaçları;

kişisel bilgileri üçüncü şahıslara satmamız veya paylaşmamız;

bir iş amacıyla sattığımız, paylaştığımız veya ifşa ettiğimiz kişisel bilgi kategorileri;

kişisel bilgilerin iş amacıyla satıldığı, paylaşıldığı veya ifşa edildiği üçüncü taraf kategorileri;

kişisel bilgilerin toplanması, satılması veya paylaşılmasına yönelik iş veya ticari amaç; Ve

hakkınızda topladığımız belirli kişisel bilgi parçaları.

Yürürlükteki yasaya göre, bir tüketici talebine yanıt olarak kimlik bilgileri gizlenen tüketici bilgilerini sağlamak veya silmek veya bir tüketici talebini doğrulamak için bireysel verileri yeniden tanımlamak zorunda değiliz.


Bir Tüketicinin Gizlilik Haklarının Kullanılması İçin Ayrımcılık Yapılmaması Hakkı


Gizlilik haklarınızı kullanırsanız size karşı ayrımcılık yapmayacağız.


Hassas Kişisel Bilgilerin Kullanımını ve İfşasını Sınırlandırma Hakkı


İşletmenin aşağıdakilerden herhangi birini toplaması durumunda:

sosyal güvenlik bilgileri, sürücü belgeleri, devlet kimlik kartları, pasaport numaraları

hesap giriş bilgileri

kredi kartı numaraları, finansal hesap bilgileri veya bu tür hesaplara erişime izin veren kimlik bilgileri

hassas coğrafi konum

ırk veya etnik köken, dini veya felsefi inançlar, sendika üyeliği

iletişimin amaçlanan alıcısı işletme olmadığı sürece, e-posta ve metin içerikleri

genetik veriler, biyometrik veriler ve sağlık verileri

cinsel yönelim ve cinsel yaşamla ilgili veriler

hassas kişisel bilgilerinizin kullanımını Hizmetleri gerçekleştirmek için gerekli olan kullanımla sınırlaması için o işletmeye talimat verme hakkınız vardır.


Bir işletme talebinizi aldıktan sonra, siz hassas kişisel bilgilerin ek amaçlarla kullanılmasına veya ifşa edilmesine izin vermediğiniz sürece, hassas kişisel bilgilerinizi başka herhangi bir amaçla kullanmasına veya ifşa etmesine artık izin verilmez.
Bir tüketicinin özelliklerine ilişkin çıkarımlarda bulunma amacı olmaksızın toplanan veya işlenen hassas kişisel bilgilerin ve kamuya açık bilgilerin bu hakkın kapsamında olmadığını lütfen unutmayın.


Hassas kişisel bilgilerin kullanımını ve ifşasını sınırlama hakkınızı kullanmak için lütfen buraya tıklayarak bir talep formu gönderin.


Doğrulama süreci


Talebinizi aldıktan sonra, sistemimizde hakkında bilgi sahibi olduğumuz aynı kişi olduğunuzu belirlemek için kimliğinizi doğrulamamız gerekecek. Bu doğrulama çabaları, bize daha önce sağladığınız bilgilerle eşleştirebilmemiz için sizden bilgi vermenizi istememizi gerektiriyor. Örneğin, gönderdiğiniz talebin türüne bağlı olarak, sağladığınız bilgileri halihazırda dosyamızda bulunan bilgilerle eşleştirebilmemiz için sizden belirli bilgiler vermenizi isteyebilir veya sizinle bir iletişim yöntemi (örn. Telefon veya e-posta) daha önce bize sağladığınız. Koşulların gerektirdiği şekilde diğer doğrulama yöntemlerini de kullanabiliriz.


Talebinizde sağladığınız kişisel bilgileri yalnızca kimliğinizi veya talepte bulunma yetkinizi doğrulamak için kullanacağız. Mümkün olduğu ölçüde, doğrulama amacıyla sizden ek bilgi talep etmekten kaçınacağız. Bununla birlikte, tarafımızca halihazırda tutulan bilgilerden kimliğinizi doğrulayamazsak, kimliğinizi doğrulamak ve güvenlik ya da dolandırıcılığı önleme amaçlarıyla sizden ek bilgiler sağlamanızı talep edebiliriz. Sizi doğrulamayı bitirir bitirmez, sağlanan bu tür ek bilgileri sileceğiz.


Diğer gizlilik hakları

Kişisel bilgilerinizin işlenmesine itiraz edebilirsiniz.

Kişisel verilerinizin yanlış olması veya artık geçerli olmaması durumunda düzeltilmesini talep edebilir veya bilgilerin işlenmesinin kısıtlanmasını isteyebilirsiniz.

CCPA kapsamında sizin adınıza talepte bulunması için yetkili bir aracı atayabilirsiniz. CCPA'ya uygun olarak sizin adınıza hareket etmeye yetkili olduğuna dair kanıt sunmayan yetkili bir aracının talebini reddedebiliriz.

Kişisel bilgilerinizin üçüncü taraflara gelecekte satılması veya paylaşılmasından vazgeçmeyi talep edebilirsiniz. Bir devre dışı bırakma talebi aldığımızda, mümkün olan en kısa sürede, ancak talebin sunulduğu tarihten itibaren en geç on beş (15) gün içinde talep üzerine harekete geçeceğiz.

Bu hakları kullanmak için bizimle veya bu belgenin alt kısmındaki iletişim bilgilerine başvurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Verilerinizi nasıl işlediğimize dair bir şikayetiniz varsa, sizden haber almak isteriz.


12. VIRGINIA'DA OTURANLARIN ÖZEL GİZLİLİK HAKLARI VAR MI?


Kısaca: Evet, Virginia'da ikamet ediyorsanız, kişisel bilgilerinize erişim ve bunları kullanma konusunda size özel haklar verilebilir.


Virginia CDPA Gizlilik Bildirimi


Virginia Tüketici Verilerini Koruma Yasası (CDPA) uyarınca:


"Tüketici", Birleşik Krallık'ta ikamet eden ve yalnızca bireysel veya hanehalkı bağlamında hareket eden gerçek bir kişi anlamına gelir. Ticari veya istihdam bağlamında hareket eden gerçek bir kişiyi içermez.


"Kişisel veriler", kimliği belirli veya belirlenebilir bir gerçek kişiyle bağlantılı veya makul şekilde bağlantılı olabilecek herhangi bir bilgi anlamına gelir. "Kişisel veriler", kimlik bilgileri gizlenmiş verileri veya kamuya açık bilgileri içermez.

"Kişisel verilerin satışı", kişisel verilerin parasal karşılık karşılığında değiş tokuşu anlamına gelir.


Bu "tüketici" tanımı sizin için geçerliyse, kişisel verilerinizle ilgili belirli hak ve yükümlülüklere uymamız gerekir.


Hakkınızda topladığımız, kullandığımız ve ifşa ettiğimiz bilgiler, __________ ve Hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza bağlı olarak değişecektir. Daha fazlasını öğrenmek için lütfen aşağıdaki bağlantıları ziyaret edin:

Topladığımız kişisel veriler

Kişisel verilerinizi nasıl kullanıyoruz?

Kişisel verilerinizi ne zaman ve kimlerle paylaşıyoruz

Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız

Kişisel verilerinizi işleyip işlemediğimiz konusunda bilgilendirilme hakkı

Kişisel verilerinize erişim hakkı

Kişisel verilerinizdeki yanlışlıkları düzeltme hakkı

Kişisel verilerinizin silinmesini talep etme hakkı

Bizimle daha önce paylaştığınız kişisel verilerin bir kopyasını alma hakkı

Kişisel verilerinizin hedefli reklamcılık, kişisel verilerin satışı veya yasal veya benzer şekilde önemli etkiler yaratan kararların ilerletilmesi için profil oluşturma ("profil oluşturma") için kullanılması halinde işlenmesinden vazgeçme hakkı

__________ herhangi bir kişisel veriyi ticari veya ticari amaçlarla üçüncü şahıslara satmamıştır. __________ web sitesi ziyaretçilerine, kullanıcılara ve diğer tüketicilere ait kişisel verileri gelecekte satmayacaktır.


Virginia CDPA kapsamında sağlanan haklarınızı kullanın


Veri toplama ve paylaşma uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi bu gizlilik bildiriminde bulunabilir.


Bizimle __________ adresinden e-posta yoluyla, veri sahibi istek formumuzu ziyaret ederek veya bu belgenin altındaki iletişim bilgilerine başvurarak iletişime geçebilirsiniz.


Haklarınızı kullanmak için yetkili bir aracı kullanıyorsanız, yetkili temsilci sizin adınıza hareket etmek için geçerli bir şekilde yetkilendirildiğine dair kanıt sunmazsa talebi reddedebiliriz.


Doğrulama süreci


Sizi ve tüketicinizin talebini doğrulamak için makul ölçüde gerekli olan ek bilgileri sağlamanızı talep edebiliriz. Talebi yetkili bir aracı aracılığıyla gönderirseniz, talebinizi işleme koymadan önce kimliğinizi doğrulamak için ek bilgiler toplamamız gerekebilir.


Talebinizi aldıktan sonra, gereksiz bir gecikme olmaksızın, ancak her durumda talebin alınmasından itibaren kırk beş (45) gün içinde yanıt vereceğiz. Müdahale süresi, makul bir şekilde gerekli olduğunda bir defaya mahsus olmak üzere kırk beş (45) ek gün uzatılabilir. İlk 45 günlük yanıt süresi içinde, uzatmanın nedeni ile birlikte sizi bu tür bir uzatma hakkında bilgilendireceğiz.
Right to appeal

Talebiniz ile ilgili herhangi bir işlem yapmayı reddedersek, kararımızı ve gerekçesini size bildiririz. Kararımıza itiraz etmek isterseniz, lütfen bize __________ adresinden e-posta gönderin. Bir itirazın alınmasından itibaren altmış (60) gün içinde, kararların nedenlerinin yazılı bir açıklaması da dahil olmak üzere, itiraza cevaben yapılan veya yapılmayan herhangi bir işlem hakkında sizi yazılı olarak bilgilendireceğiz. İtirazınız reddedilirse, şikayette bulunmak için Başsavcıya başvurabilirsiniz.


13. BU BİLDİRİMDE GÜNCELLEME YAPIYOR MUYUZ?


Kısaca: Evet, ilgili yasalara uygunluğu sürdürmek için bu bildirimi gerektiği gibi güncelleyeceğiz.


Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleyebiliriz. Güncellenen sürüm, güncellenmiş bir "Revize" tarihi ile belirtilecek ve güncellenen sürüm, erişilebilir olduğu anda geçerli olacaktır. Bu gizlilik bildiriminde önemli değişiklikler yaparsak, bu tür değişikliklerle ilgili belirgin bir bildirim yayınlayarak veya doğrudan size bir bildirim göndererek sizi bilgilendirebiliriz. Bilgilerinizi nasıl koruduğumuzdan haberdar olmak için bu gizlilik bildirimini sık sık gözden geçirmenizi öneririz.


14. BU BİLDİRİM HAKKINDA BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?


Bu bildirimle ilgili sorularınız veya yorumlarınız varsa, bize __________ adresinden veya posta yoluyla şu adrese e-posta gönderebilirsiniz:


__________

Melikgazi, Sivas Blv. No:142/B, 38000 Melikgazi/Kayseri

info@arsaortagim.com

Türkiye


15. SİZDEN TOPLADIĞIMIZ VERİLERİ NASIL İNCELEYEBİLİR, GÜNCELLEYEBİLİR VEYA SİLEBİLİRSİNİZ?


Sizden topladığımız kişisel bilgilere erişim talep etme, bu bilgileri değiştirme veya silme hakkına sahipsiniz. Kişisel bilgilerinizin incelenmesini, güncellenmesini veya silinmesini talep etmek için lütfen buraya tıklayarak bir talep formu gönderin.