Talep Oluştur Ücretsiz İlan Ver

Sistem Nasıl Çalışır ?

Kullanıcılarımızı arsa fiyatına daire sahibi yapıyoruz. Hemen sisteme dahil olun ve Arsa Ortağım avantajlarından faydalanın.
Sistem; yatırımcının arsa fiyatına ev sahibi olmasını hedeflemektedir. Sistem iki aşamalıdır,
1.AŞAMA

Öncelikle yatırımcılar yatırım yapmak istediği şehri ve bölgeyi belirleyerek talepte bulunur, Uzman ekibimiz tarafından bu talepler doğrultusunda arsa araştırması yapılır ve en karlı arsa bulunur, ön taslak proje hazırlanarak sisteme yüklenir ve proje katılıma açılır. Yatırımcılar gerek ofislerimizdeki uzman personellerimizden veya sistem üzerinden projeyi inceler.  Yeterli katılıma ulaşan proje katılıma kapatılır ve bu aşamadan sonra resmi işlemler başlar. Proje katılımcıları hizmet sözleşmemizi imzalar ve onlar adına işlemleri takip edebilmek için gerekli vekaleti verir. Daha sonra tapu işlemi başlar ve proje katılımcıları adına arsa satın alınarak tapuları proje katılımcıları adına çıkartılır.

2.AŞAMA

Uzman personellerimiz binayı yapmak isteyen yüklenicilerle görüşmelere başlar, anlaşma şartları önceden belirlendiğinden bu şartları kabul eden yüklenici bulunur ve her iki tarafı koruyan sözleşme noterde imzalanarak çalışma tamamlanır.